Zorgeloze vakantie
In de aangepaste vakantiehuizen van Ronald McDonald Kinderfonds kun je zorgeloos op overnachten.
De zorg voor Bram vraagt veel. Op vakantie gaan is dan ook niet vanzelfsprekend.
In de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds kunnen Lonneke en Martijn een deel van hun zorgen thuislaten. Hier is alles aanwezig om met het hele gezin te genieten. Zo ontstaat ruimte om samen herinneringen te maken en weer op te laden.
Via de roze websitebutton zie je het verhaal van Lonneke, Martijn en Bram!
TIP: check onze inclusief-pagina voor meer toegankelijke uitjes met kids.
Geschikt voor
Lijstjes voor Amsterdam
Toegankelijke inspiratie
De VakantieKaravaan Plus
Kom nieuwe activiteiten ontdekken en plezier maken. Speciaal voor kinderen met een beperking!
Heerlijke wintervakantie
In de midwinter vertraag je in de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds.
NIEUW: Categorie Inclusief
Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: Dit is waarom je nu naar het Museum Rembrandthuis gaat met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin
HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!