
De Meer Tennis
Spelenderwijs tennis leren of vrij tennissen kan bij De Meer Tennis al vanaf 5 jaar.
Tenniskids (5 t/m 9 jaar)
Bij De Meer kun je meedoen aan Tenniskids. Bij Tenniskids maak je op een speelse en vooral leuke manier kennis met tennis en kun je je verder ontwikkelen.
Kinderen die voor het eerst gaan tennissen en gelijk beginnen op een groot veld verliezen snel hun interesse. De rally´s zijn kort, de ballen stuiteren over hun hoofd en ze zijn het langste bezig met het rapen van ballen. Daarom is Tenniskids zo belangrijk!
Om vrij te tennissen of lessen te volgen dien je lid te zijn van de vereniging. De Meer Tennis heeft voor kinderen een speciaal all-inclusive-lidmaatschap. Les, lidmaatschap, competitie en toernooitjes voor één prijs.
Benieuwd naar De Meer Tennis? Neem dan een kijkje op de site! Klik door via de roze button.
De Meer Tennis
Drie Burgpad 6
1097 HK Amsterdam
Openingstijden
Als daluren-lid kun je spelen van maandag t/m vrijdag van 09:00-17:00 uur, voor junioren met een dalurenlidmaatschap is dat tot 18.00 uur.Als vollid is het mogelijk om van maandag t/m vrijdag vanaf 09.00 tot sluitingstijd te spelen. De banen kunnen bezet zijn.
Prijs
t/m 12 jaar alleen all-inclusive abonnement: € 185,00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!
Begin met gitaar!
Leer gitaar spelen bij Muziekschool Amsterdam en raak de juiste snaar met jouw talent!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool bij jou in de buurt!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam
Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.
Cinekid Festival 2025
Herfstvakantie betekent Cinekid Festival! Op 12 oktober werd de 39e editie groots geopend in Pathé Noord Amsterdam. De wereldpremière van Koning van de Zwervers gaf het startschot voor twee weken vol films en series, masterclasses, games en workshops op meer dan 40 locaties in Nederland. En wij waren erbij!
4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam
Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..