Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

PeuterDans Amsterdam Noord

In deze creatieve Peuterdansles ga je lekker in de ruimte bewegen op mooie muziek!

Sanne Fokkens geeft speciaal voor peuters danslessen. In de creatieve lessen ga je lekker bewegen op mooie muziek. In de danslessen van Sanne Fokkens speelt theater een grote rol. 

De lessen vinden op woensdag- en donderdagochtend plaats. Er is een groep voor kinderen van 1,5 tot 2,5 jaar, met een ouder/verzorger samen en een groep voor kinderen van 2,5 tot 4 jaar. 

Locatie: In de Theaterzaal van het Huis van de Wijk de Banne, Bezaanjachtplein 243, Amsterdam-Noord.

Klik op de roze button om naar de website van Sanne Fokkens te gaan voor meer informatie over de danslessen.

Sanne Fokkens

Bezaanjachtplein 243

1034 Amsterdam

Openingstijden PeuterDans I: donderdag van 9.15-9.45 uur, voor kinderen van 1,5 tot 2,5 jaar
PeuterDans II: woensdag- en donderdagochtend op verschillende tijden voor kinderen van 2,5 tot 4 jaar
Prijs Proefles is €5, Losse Les is € 8,-, € 7,- per les met een 8-strippenkaart (3 maanden geldig)
Vanaf 2 jaar kun je ook een donatie aanvragen via het Jeugdfonds.
Mail direct

Mail direct naar Sanne Fokkens

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

30x meivakantie uitjes in en om Amsterdam

Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...

Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!

Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!   

Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV

Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief