SchermCentrum Amsterdam
Schermen is een moderne en flitsende vechtsport, ontstaan uit het eeuwenoude duel, doe jij ook mee?
Het is de bedoeling de tegenstander met het wapen te raken zonder daarbij zelf geraakt te worden. Er wordt hiervoor gebruik gemaakt van verschillende technieken en tactieken zoals schijnbewegingen en verrassende aanvallen om een aanval van de tegenstander af te weren.
Tijdens het schermen zijn concentratie, snelheid, slimheid en conditie van het grootste belang, maar ook sportiviteit speelt een rol: voor en na een duel groet men de tegenstander en de scheidsrechter.
De vele facetten van de schermsport maken het ideaal voor mannen en vrouwen van jong tot oud. Kinderen mogen twee keer gratis meedoen met de trainingen, dus kom langs!
Kijk op de site voor de eerstvolgende introductieles en allerlei praktische tips om te beginnen met schermen! Klik hieronder direct door via de paarse button!
SchermCentrum Amsterdam
IJsbaanpad 43
1076 CV Amsterdam
Openingstijden
Dinsdag en donderdag van 18.00 - 19.00 uur Jeugd (t/m 10 jaar).Prijs
Jeugd (tot 18 jaar) €25,00.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis
Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.
Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin
Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops