Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Sloterparkbad

Zwem in één van Nederlands grootste zwemaccommodaties en ontdek de verschillende baden!

Het zwembad beschikt over verschillende bassins, zoals een doelgroepenbad, een 50-meter wedstrijdbad, een springbassin en een recreatiebad.

De faciliteiten
recreatiebad kan iedereen zich vermaken met een glijbaan van 58 meter lang, een stroomversnelling, bubbelbad, massagestralen, stoomcabines en kruidenbaden. Ook beschikt het recreatiebad over een peuterbad voor de kleintjes.

Het springbassin is maar liefst 5 meter diep! Er zijn twee springplanken van 1 meter en twee springplanken van 3 meter hoog. Ook is er een duiktoren met springniveau’s van 3, 5, 7,5 en 10 meter.

Het buitenterrein ligt aan de Sloterplas, en is een echt natuurbad. Op dit terrein vind je ook een speeltuin (Het land van Haak) met veel speelelementen, een grote ligweide en twee eilanden. Zie ook de avonturenbaai…

Baby- en peuterzwemmen
Tijdens de Liz & Wes Spetterles worden de kleintjes met oefeningen en spelletjes stap voor stap vertrouwd gemaakt met water en zetten ze de eerste stappen in het watervrij worden. 

Zwemlessen
Zwemlessen in het Sloterparkbad is een leuk zwemlesavontuur samen met Zed en Sop. Aanmelden voor de zwemlessen kan aan de receptie van het bad of online. 

Klik voor meer informatie op de paarse button hieronder!

Tip: volg Kidsproof Amsterdam ook op Instagram!

Sloterparkbad

President Allendelaan 3

1064 GW Amsterdam

Openingstijden Zie website
Prijs Vanaf 3 jaar €5,55
Baby- en peuterzwemmen: €8,10
Mail direct

Mail direct naar Sloterparkbad

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Winteruitjes voor het gezin in januari en februari

Top winteruitjes voor de hele familie: voorstellingen, concerten, voorlezen, feestjes, nachoolse activiteiten en meer

Geheime ontdekking met Lieveheersbeestje Kapoentje in het Museum Ons’ Lieve Heer Op Solder

Wauw, een geheime ontdekking; onze Kidsproofreporters bezochten het prachtige pand van Museum Ons' Lieve Heer Op Solder samen met Kapoentje. De lieveheersbeestjespeurtocht leidt je langs geheime deurtjes en leuke opdrachten. Tot helemaal bovenin.... wauw! Kijk je mee?

Onze 16 tips voor voorstellingen en films in de voorjaarsvakantie

Maak er een heerlijk middagje 'uit' van met deze leuke, grappige, ontroerende of mooie familie voorstellingen in de voorjaarsvakantie

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief