Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tennisvereniging Spa Zuiver

Wil je beginnen met tennissen? Of je vaardigheden verbeteren? Schrijf je dan in voor tennisles!

In een effectief lesprogramma leer je alles over techniek, tactiek en conditietraining. En natuurlijk staat het tennisplezier voorop! De ervaren trainers verzorgen lessen op elk niveau en voor alle leeftijden.

Junioren starten spelenderwijs met zachte ballen en kleine netjes. Wat oudere kinderen met tennistalent kunnen zich ontwikkelen in een top- & selectieprogramma van de tennis school.

De school hanteert een indeling voor kinderen van 5-10 jaar. Begin je met tennis? Dan kom je in de eerste categorie en leer je de balvaardigheid. Al iets verder? Dan oefen je tennis op een miniveld. Uiteindelijk leer je te tennissen op de hele baan!

11 jaar of ouder? Dan is de indeling op basis van niveau en leeftijd. Je leert tennissen op de hele baan. Liever privéles? Dat kan ook!

In de zomermaanden organiseert Spa Zuiver Amsterdam ook zomerkampen voor kinderen van 4,5 tot 15 jaar.

Ook zin om te komen tennissen? Kijk dan op de site om je in te schrijven! Klik hieronder door via de link.

Amstelpark Spa Zuiver Amsterdam

Koenenkade 8

1081 KH Amsterdam

Openingstijden De tennisbanen binnen en buiten zijn elke dag geopend van 08.00-23.00.
Prijs 5-17 jaar €95,00 voor 1 jaar lidmaatschap
Mail direct

Mail direct naar Amstelpark Spa Zuiver Amsterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Telekids Musicalschool

Musicallessen voor kinderen vanaf ongeveer 4 jaar.

Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!

Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!

Zeilclub (8+)

Maak kennis met zeilen tijdens de zeilclub op de dinsdag of zondag bij Sport4kidz!

Bricks and Robots

Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

18x meivakantie uitjes in en om Amsterdam

Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Kinder Vrijmarkten op Koningsdag 2026

Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima zijn dit jaar in Dokkum met Koningsdag. Wat ga jij doen? Lees hier het overzicht met alle vrijmarkten voor kinderen in Amsterdam!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief