Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Outdoor activiteiten

Sport4Kidz biedt toffe outdooractiviteiten: Kinderfeestjes, natuurzwembad en verhuur van materialen!

Van mei tot en met eind oktober biedt Sport4kidz toffe outdoor activiteiten.

Natuurzwembad
Een geweldige plek om te zwemmen en om helemaal los te gaan in het water. Er is allemaal materiaal aanwezig waardoor de waterfun nóg leuker wordt!
Heb je een A-diploma, ben je tussen de 6 en 12 jaar en ben je dol op water? Check de openingstijden en kom langs!

Watersportverhuur
Bij Sport4kidz kun je van alles huren om het water op te gaan. Denk aan een 1 persoons kayak, een SUPboard, een Canadese Kano of een Optimist zeilboot. Kortom genoeg leuke, nieuwe en spannende dingen om uit te proberen!

Outdoor Kinderfeestjes
In dit seizoen jarig? Vier je verjaardagsfeestje buiten. Met een boogschietfeestje, GPS speurtochtfeestje, waterfunfeestj, vlotten bouwenfeestje, een skatefeestje of een van de andere actieve outdoor kinderfeestjes die Sport4kidz biedt.

Voor meer informatie klik je door via de roze button.

Tip: Sport4Kidz organiseert ook te gekke kampen en sportdagen.

Sport4Kidz

Valentijnkade 131

1095 KH Amsterdam

Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Sport4Kidz

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Black Cat Theatre

Theater voor kinderen vanaf 1 t/m 6 jaar. Speelse, beeldende en muzikale voorstellingen.

Wind ’n Wheels Amsterdam

Landzeilen, SUPPen, archery tag..het kan allemaal bij Wind 'n Wheels!

De geboorte van de stad

Ontdek het ontstaan van Amsterdam in het Stadsarchief: leer hoe de eerste Amsterdammers leefden!

OBA Boekstart

Geniet samen met je kleintje (0-4 jaar) van boeken met Boekstart van de OBA.

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16X Uitjes met Pinksteren en in juni

Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Knutseltips voor vaderdag!

Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief