Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

SoundLAB

Experimenteer met klanken en maak je eigen geluidskunst in Muziekgebouw aan 't IJ!

Het Muziekgebouw beschikt over een unieke collectie van wel 100 eigenaardige, superinteressante en speciaal ontworpen muziekinstrumenten. Iedereen kan er muziek mee maken!

Wonderlijke instrumenten

In het SoundLAB speel je op wonderlijke instrumenten als de Dato DUO, Toonpad, Formonium en de MODi. Hiermee maak je samen met anderen een heel nieuw muziekstuk.

Het doel van de workshop is om te experimenteren met klanken, de lol te ervaren van het zelf muziek maken, en op een creatieve manier nieuwe muziekstukken te bedenken. Er zijn creatieve workshops voor kinderen en volwassenen.

Kom je ook? Klik op de roze button voor meer informatie.

Bekijk meer leuke uitjes rondom Amsterdam hier!

Muziekgebouw aan ’t IJ

Piet Heinkade 1

1019 BR Amsterdam

Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Muziekgebouw aan ’t IJ

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie in het Zaantheater

Kom tijdens de herfstvakantie naar het Zaantheater en geniet van drie mooie voorstellingen!

Vier de herfstvakantie bij Rembrandt thuis

Creatieve workshops, tours en speurtochten met Rembrandts hondje Kwast in het Rembrandthuis!
Nieuw

Art Zoo Museum

Dit wilde museum vol adembenemende dierenkunst zit in een monumentaal grachtenpand!

Herfstvakantie in museum het Schip

Doe mee met de workshops tijdens de herfstvakantie!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

Cinekid Festival 2025

Herfstvakantie betekent Cinekid Festival! Op 12 oktober werd de 39e editie groots geopend in Pathé Noord Amsterdam. De wereldpremière van Koning van de Zwervers gaf het startschot voor twee weken vol films en series, masterclasses, games en workshops op meer dan 40 locaties in Nederland. En wij waren erbij!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief