
Het Bloemenkwartier
Een leuke speeltuin(vereniging) in het Noorderpark!
Dit is een speeltuin waar kinderen naar hartelust buiten kunnen spelen. De speeltuin is open, met toezicht en spelbegeleiding, op de volgende tijden:
1 april tot 1 oktober:
• Maandag en vrijdag van 12.00 tot 18.00 uur
• Dinsdag tot en met donderdag van 10.00 tot 18.00 uur
• Zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur
• Zondag van 12.00 tot 17.00 uur
1 oktober tot 1 april:
• Maandag en vrijdag van 12.00 tot 17.00 uur
• Dinsdag tot en met donderdag van 10.00 tot 17.00 uur
• Zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur
• Zondag van 12.00 tot 17.00 uur
De speeltuin is gesloten op 1e en 2e paasdag, 30 april, 5 mei, hemelvaartsdag, 1e en 2e pinksterdag en van 1e kerstdag tot en met nieuwjaarsdag.
Kijk voor meer informatie op de website via de roze button!
Tip: Kijk voor een overzicht van kindvriendelijke restaurants op de Uit eten pagina.
Het Bloemenkwartier
Wingerdweg 260
1032 AN Amsterdam
Openingstijden
Zie hierboven.Prijs
Vrij toegankelijkToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x Toffe kinderfeestjes voor jetjes en jobjes in Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!
Zomervakantie: 16 Musea met toffe gezinsactiviteiten
Bezoek deze vakantie een museum met je gezin! Deze musea in en om Amsterdam hebben speciaal voor families super leuke activiteiten deze zomervakantie!
Gratis en lowbudget uitjes in de zomervakantie
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Er zijn heel veel uitjes voor kinderen in Amsterdam en omgeving helemaal (of bijna) gratis! Wij hebben een aantal leuke gratis en low-budget kinderactiviteiten verzameld.