
Voetbalvereniging SV Rap
Ook zin om te voetballen? Neem dan een kijkje bij SV Rap!
Bij deze vereniging bieden de trainers voldoende mogelijkheden om lekker te komen voetballen op elk niveau. Daarnaast vindt de club het belangrijk dat alle jeugdteams trainingen met kwaliteit krijgen door gekwalificeerde trainers.
Bij RAP staat het ontwikkelen van het individu centraal. De jeugdteams voetballen in de poules B- t/m F-klasse. Nog iets te jong (minimaal 7 jaar)? Leer dan voetballen bij de SV Rap mini’s!
Kijk voor meer informatie over SV Rap op de website!
SV Rap
Aanloop 4
1183 SZ Amstelveen
Prijs
F-klasse €250 contributiegeld
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Diverse cursussen Coderen
Ben je tussen de 7 en 13 jaar? Leer coderen én online veiligheid bij codethatidea!
JUMP freerun (6+)
Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van JUMP freerun leer jij te gekke tricks!
GRATIS danslessen bij Global Dance Centre Amsterdam/Diemen
Bij Global Dance Centre kun je dansles krijgen in streetdance, jazz, ballet en meer.Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x Toffe kinderfeestjes voor jetjes en jobjes in Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!
Gratis en lowbudget uitjes in de zomervakantie
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Er zijn heel veel uitjes voor kinderen in Amsterdam en omgeving helemaal (of bijna) gratis! Wij hebben een aantal leuke gratis en low-budget kinderactiviteiten verzameld.
De 14 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Start je dag met yoga, vis plastic, stap aan boord van het VOC schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Alles ademt water en scheepvaart deze zomer in Amsterdam! Gratis tot en met 12 jaar en tijdens SAIL voor iedereen!