
Tennisvereniging Geuzenveld
Ook als niet-lid krijg je hier les: Maak kennis met tennis!
Tennisvereniging Geuzenveld biedt lessen aan om kennis te maken met tennis. De ballen en de rackets zijn er al, net als de trainer die het iedereen kan aanleren. Iedereen kan deelnemen en proberen of tennis jouw sport is!
Voor slechts 2 euro per uur. En als het bevalt, is het mogelijk om lid te worden en door te stromen naar de tennisschool, net wat je wilt. Het enige, dat je mee moet brengen is gladde sportschoenen (er wordt gespeeld op rode gravel) en goede sportkleding.
De Tennisvereniging organiseert ook toernooien, spelletjesavonden, tennislessen etc. Ook voor groepen, kinderfeestjes, scholen, vrijgezellenfeestjes en bedrijfsuitjes!
Meer informatie? Kijk dan op de site! Klik hieronder door via de paarse button!
T.V. Geuzenveld
Tom Schreursweg 12
1067 MC Amsterdam
Openingstijden
Bij volledig lidmaatschap speel je het hele seizoen van 09.00-23.00 uur.Prijs
Junior 6 t/m 12 jaar €65,00Toon op kaart
Meer inspiratie


De Amsterdamse Jeugdtheaterschool
De toneelschool in Amsterdam voor kinderen & jongeren van 8 tot en met 18 jaar!
Gitaarles Amsterdam
Jonge gitaristen opgelet! Bij Gitaarles Amsterdam leer je de fijne kneepjes van het muziekvak.
DAT! School
DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 4 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!