Terrasmus in Erasmuspark
Hier vind je niet alleen heerlijke lunches en smoothies, ze organiseren ook veel leuke activiteiten!
En ga je met je koffie en thee met taart of lunch lekker op het terras zitten terwijl de kinderen op het gras spelen. Of neem je alles mee voor een picknick in het park.
Terrasmus organiseert ook allemaal leuke kinderactiviteiten.
Dus klik snel op de roze button hieronder om te zien wat er allemaal te doen is!
Tip: Op zoek naar leuke uitjes? Neem eens een kijkje in de categorie Eropuit.
Terrasmus
Erasmuspark 1
1056 LE Amsterdam
Openingstijden
10 -18 uur.Op mooie dagen blijven ze langer open.
Maandags gesloten.
Prijs
Verse sappen vanaf €1,50 koffie/thee vanaf €1,90 lunch vanaf €2,50Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Kantjil en de Tijger: Magie, humor en herinnering
Een betekenisvolle familievoorstelling die raakt, indruk maakt en laat lachen.
Alle sprankelende kerstvakantie uitjes in Amsterdam
Hoera kerstvakantie! Overal lampjes en kerstbomen en heerlijk die vrije dagen! Lekker samen zijn, leuke dingen doen met je familie en vrienden Hieronder vind je allerlei leuke tips om er op uit te gaan. We wensen iedereen fijne feestdagen en een heel mooi 2025!