Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hockeyvereniging Hurley

THC Hurley: tophockeyclub en familieclub in één! 6+

Als lid van Hurley ga je een gezellige tijd tegemoet. Het niveau van de trainingen, de wedstrijden, de toernooien en de feesten zijn een begrip in Amsterdam en omstreken. Hockeyen bij Hurley is Serious Fun!

Ben je 6 jaar? Dan train je bij de Bosuiltjes op zaterdag. Daarna is het mogelijk om door te stromen naar de F-klasse en zo verder. Elke klasse heeft zowel jongens- als meisjesteams.

Naast hockey organiseert THC Hurley voor alle jeugdleden veel activiteiten, zoals toernooien, feesten, clinics en de beroemde D- en C-kampen.

Benieuwd naar de sport? Meer informatie over de club of de teams? Kijk dan op de site!

TCH Hurley

Nieuwe Kalfjeslaan 21

1182 AA Amstelveen

Openingstijden Kijk voor meer informatie op de site.
Prijs F-klasse (7 jaar) € 270 contributiegeld
Mail direct

Mail direct naar TCH Hurley

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin

HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief