Hockeyvereniging Hurley
THC Hurley: tophockeyclub en familieclub in één! 6+
Als lid van Hurley ga je een gezellige tijd tegemoet. Het niveau van de trainingen, de wedstrijden, de toernooien en de feesten zijn een begrip in Amsterdam en omstreken. Hockeyen bij Hurley is Serious Fun!
Ben je 6 jaar? Dan train je bij de Bosuiltjes op zaterdag. Daarna is het mogelijk om door te stromen naar de F-klasse en zo verder. Elke klasse heeft zowel jongens- als meisjesteams.
Naast hockey organiseert THC Hurley voor alle jeugdleden veel activiteiten, zoals toernooien, feesten, clinics en de beroemde D- en C-kampen.
Benieuwd naar de sport? Meer informatie over de club of de teams? Kijk dan op de site!
TCH Hurley
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182 AA Amstelveen
Openingstijden
Kijk voor meer informatie op de site.Prijs
F-klasse (7 jaar) € 270 contributiegeld
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!
In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.
5x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 5 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.