The Little Makers
De creatieve workshops van The Little Makers zijn gericht op de psychologische ontwikkeling van je kind!
De workshops van The Little Makers zijn speciaal voor kinderen van 1 tot 9 jaar en zijn geïnspireerd door de Reggion Emilia educatieve filosofie. Het Atelier biedt een prachtige ruimte waarin je lekker jezelf kunt uiten en creatief bezig kunt zijn!
Experimenteer met dingen die jij leuk vindt, op je eigen tempo. Hierdoor vergroot je je zelfvertrouwen en maak je de mooiste kunstwerken! Het creatieve proces is hierbij belangrijker dan het eindproduct. Alle kinderen zijn hier een artiest en alle creaties zijn meesterwerken!
Er zijn 2 leeftijdsgroepen: 1 – 4 jaar en 5 – 9 jaar.
Klik snel op de roze button voor meer informatie en/of het reserveren van een plekje of stuur een mail!
Tip: The Little Makers organiseert ook creatieve en stressvrije kinderfeestjes voor je kind!
The Little Makers
Eerste Sweelinckstraat 21
1073 CL Amsterdam
Prijs
6 lessen: €13212 lessen: €216
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!
We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad
5x schaatsen in Amsterdam
Lekker zwieren over het ijs? Met deze schaatsbanen in Amsterdam en Amstelveen kom je helemaal in winterse sferen! Haal je eigen ijzers weer uit de kast of huur ze op locatie. Extra leuk met warme choco toe!
12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!
Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!