
TOB Tennis
TOB Tennis is een van de gezelligste verenigingen van Amsterdam. Met een gloednieuw clubhuis.
Met 3 all-weather smashcourt buitenbanen en een indoorhal met 2 tennisbanen is bij TOB tennis altijd plek om te spelen!
Tennisleden kunnen gedurende de periode 1 april t/m 30 september bij beschikbaarheid gratis gebruik maken van de indoorbanen, mits er kantinebezetting is.
Bij TOB-tennis zijn er veel mogelijkheden om recreatief te tennissen. Vier dagen in de week worden instuiftoernooien georganiseerd (Zie Tob actief op de website), waarbij dus iedereen welkom is en het plezier van het tennissen het belangrijkste is.
De tennisafdeling beschikt over een leuke accommodatie “TOB-SPIN”, met een gezellige kantine en twee kleedkamers. Bij TOB heb je de mogelijkheid om tennisbegeleiding te krijgen door een gediplomeerd trainer en op zaterdag extra te trainen met de hulp van enthousiaste vaders.
Als jij nu lid wordt, krijg je op zaterdagochtend gratis les!
Wil jij ook komen spelen? Kijk dan op de website voor meer informatie!
TOB Tennis
Meteorenweg 274
1035 RN Amsterdam
Openingstijden
Kijk op de site voor meer informatie over de trainingsuren.Prijs
Kinderen van 6-12 jaar €78.Toon op kaart
Meer inspiratie


De Amsterdamse Jeugdtheaterschool
De toneelschool in Amsterdam voor kinderen & jongeren van 8 tot en met 18 jaar!
Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!
Gitaarles Amsterdam
Jonge gitaristen opgelet! Bij Gitaarles Amsterdam leer je de fijne kneepjes van het muziekvak.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!