Trampolinespringen!
Bij Trampolinevereniging Veerkracht leer je op sportief niveau springen zoals een buiksprong! 7+
Voor iedereen is het mogelijk om sprongen te leren op de grote trampoline. Lijkt het je wat, om goed te leren springen? Kom dan bij Trampolinevereniging Veerkracht! Je kunt al meedoen vanaf 7 jaar.
Eerst worden de basissprongen aangeleerd, daarna de buik- en rugsprongen. En als je deze beheerst komen de salto’s aan de beurt.
Er wordt op twee locaties getraind; op dinsdag in Noord en donderdag in Sloten.
Ben jij een echte spring-in-het-veld? Klik dan snel hieronder door om naar de site te gaan van Trampolinevereniging Veerkracht te gaan voor meer informatie!
Trampolinevereniging Veerkracht
Sloterweg 1043 T
1066 CC Amsterdam
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin
HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!