Paardenliefhebbers opgelet!
Turner's Stable is een manege waar je paardrijlessen kunt krijgen en een paard kunt verzorgen! 6+
Als je van paarden houdt, ben je op de plek bij Turner’s Stable! Hier kun je paardrijlessen volgen vanaf 6 jaar. Je kunt zowel groeps- als privélessen nemen in springen of dressuur.
Wat ook leuk is, is het ‘lease-systeem’. Dit houdt in dat je eens in de week een paard of pony mag verzorgen, en dan eens in de week verplicht les neemt. Heb je zelf een paard of pony? Turner’s Stable heeft ook pensionstallen!
Kinderfeestje
Je verjaardag vieren op de manege is dolle pret! Samen poetsen, paardrijden en een patatje eten!
Wil je meer informatie over de lessen of het leuke lease-systeem? Ga dan snel naar de site van Turners Stable door op de paarse button te klikken!
Turners Stable
Vikingpad 26
1034 VG Amsterdam
Openingstijden
Zie de site.Prijs
Zie site voor de verschillende prijzen.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe zomerkampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige zomerkampen.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Lekker er-op-uit in juni
Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.