Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Paardenliefhebbers opgelet!

Turner's Stable is een manege waar je paardrijlessen kunt krijgen en een paard kunt verzorgen! 6+

Als je van paarden houdt, ben je op de plek bij Turner’s Stable! Hier kun je paardrijlessen volgen vanaf 6 jaar. Je kunt zowel groeps- als privélessen nemen in springen of dressuur.

Wat ook leuk is, is het ‘lease-systeem’. Dit houdt in dat je eens in de week een paard of pony mag verzorgen, en dan eens in de week verplicht les neemt. Heb je zelf een paard of pony? Turner’s Stable heeft ook pensionstallen!

Kinderfeestje
Je verjaardag vieren op de manege is dolle pret! Samen poetsen, paardrijden en een patatje eten!

Wil je meer informatie over de lessen of het leuke lease-systeem? Ga dan snel naar de site van Turners Stable door op de paarse button te klikken!

Turners Stable

Vikingpad 26

1034 VG Amsterdam

Openingstijden Zie de site.
Prijs Zie site voor de verschillende prijzen.
Mail direct

Mail direct naar Turners Stable

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Meer inspiratie

PeuterDans Amsterdam Noord

In deze creatieve Peuterdansles ga je lekker in de ruimte bewegen op mooie muziek!

DAT! School

DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 2 jaar!

Turnlessen 6+

Ontwikkel je gymnastische vaardigheden tijdens het wekelijkse turnavontuur bij The Little Gym!

Dansen bij BeatZone

BeatZone is een hippe, urban Dansschool in Oud Zuid/West met een uitgebeid aanbod van danslessen.

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!