Voetjebal vanaf 2 jaar
Voetjebal is het 1e speciale voetballende speelconcept in Nederland voor 2 tot 5 jaar. Schrijf snel in!
Kleuters en peuters maken voor het eerst op een gestructureerde manier kennis met een bal, samen met één van hun ouders, waarbij de nadruk uiteraard op spel en plezier ligt.
Voetjebal is meer dan een voetballend speelconcept. Op een speelse manier leer je onder andere kleuren benoemen, synchroon tellen en symbolen herkennen.
Al het Voetjebal – materiaal is speciaal ontworpen voor kinderen en stimuleert de coördinatie, behendigheid en balans. Er worden kegels gebruikt, door het topmerk Nike ontworpen skill ballen, maar ook hoepels, pitzakken en balanceerborden.
Doel van iedere oefening is het bevorderen van de motoriek, maar belangrijker nog is het om lol te hebben!
Groepsgrootte: maximaal 10 kinderen en 10 ouders.
Deze lessen zijn voor kinderen van 2 tot 5 jaar.
Nieuwsgierig geworden naar Voetjebal? Klik snel op de roze button voor locaties, tijden en meer informatie.
Tip: Meer leuke clubjes voor kinderen van alle leeftijden zijn te vinden op de Kidsproof-Clubjes.
Voetjebal Amsterdam
Anthony Fokkerweg 3
1059 CM Amsterdam
Openingstijden
Diverse tijden op meerdere locaties
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Turnlessen 6+
Ontwikkel je gymnastische vaardigheden tijdens het wekelijkse turnavontuur bij The Little Gym!
Dansen bij BeatZone
BeatZone is een hippe, urban Dansschool in Oud Zuid/West met een uitgebeid aanbod van danslessen.
DAT! School
DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 2 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.