
VROG freerun en trampo 2-daags kamp
Kom 2 dagen freerunnen en trampoline trics oefenen tijdens de vakantiekampen van VROG
Op een te gekke urban hotspot locatie in het centrum van Amsterdam, organiseert VROG in de vakanties sportieve ‘2-daags Combocamps’ met trampoline en freerunning.
Freerunning is een coole sport waar je motorische vaardigheden, coördinatie en zelfvertrouwen worden ontwikkeld onder begeleiding van gekwalificeerde trainers. Tijdens een vakantiekamp wisselen de kinderen af tussen het trampolineveld en het freerunning gedeelte om wisselende technieken, salto’s en anderen trucs te oefenen.
Er is een groep voor kinderen van 7 t/m 9 jaar en 10 t/m 12 jaar.
Is dit echt iets voor jouw zoon of dochter? Kijk snel op de website, klik op de roze button!
Meer inspiratie


Vakantie outdoor sportkamp
Dol op sporten? Schrijf je dan nu in voor het outdoor sportkamp van Sport4kidz in de meivakantie!
ARTZUID Vakantiekampen
Tijdens het ARTZUID ART CAMP ga je in de vakantie 5 dagen lang aan de slag als echte kunstenaar!
Ponykamp 6+
Vanaf 6 jaar kun je bij Stichting Waveren in de vakanties op ponykamp!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Paasuitjes en meer lentetips
Paaseieren zoeken of versieren of er gewoon lekker op uit? Wij hebben wat te gekke plekken gevonden waar je dat kan doen. En natuurlijk is er nog veel meer te doen dit Paasweekend. Wat dacht je van stoere auto's bewonderen of een leuke voorstelling?
Toffe vakantiekampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.