Volleybalvereniging A’dam
VV Amsterdam, een jonge vereniging met een rijke historie...
VV Amsterdam is een vereniging met een breed aanbod van speelniveau’s. Een vereniging voor iedereen, met ongeveer 350 leden en hiermee de grootste in Amsterdam.
De jeugdafdeling bestaat uit 7 aspirantteams en 8 minivolleybalgroepen. het is een gezellige vereniging die ernaar streeft iedereen op zijn/haar niveau te laten volleyballen.
De trainingen vinden in meerdere sporthallen plaats op de maandag en woensdag. Het adres onderaan de webpagina is een adres van één van de hallen. Kijk op de site voor de adresgegevens van de andere hallen.
Zin om bij v.v. Amsterdam te volleyballen? Kom dan tweemaal vrijblijvend meetrainen! Of neem eerst een kijkje op de website!
VV Amsterdam
Joos Banckersweg 18A
1056 EP Amsterdam
Openingstijden
Training op maandag en woensdagPrijs
Mini's (tot 12 jaar) €98,00 contributiegeldToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Speuren en film maken in Eye
Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye
Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam
Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?