VV GeuzenMiddenmeer
De multiculturele, buurtgerichte voetbalvereniging voor het hele gezin!
De vereniging kent een rijke historie die inmiddels meer dan negentig jaar terug gaat. Bij GeuzenMiddenmeer kan iedereen voetballen in een van de vele teams ondergebracht in een zaterdag- en zondagafdeling.
Er zijn veteranenelftallen, vrouwenelftallen, seniorenelftallen, heren- en dameselftallen en de bloeiende jeugdafdeling met momenteel 38 jongens- én meisjesteams.
De thuisbasis ligt op sportpark Voorland, in de Watergraafsmeer. GeuzenMiddenmeer is goed bereikbaar per fiets, auto en openbaar vervoer.
De huidige accommodatie van GeuzenMiddenmeer heeft twee “Intergrass” kunstgrasvelden inclusief lichtinstallatie.
De jeugdafdeling kent teams in de A- t/m F-klasse. De eerstejaars F-pupillen komen uit in de Mini klasse. Hiervoor moet je minstens 5,5 jaar oud zijn.
Zin om te komen voetballen? Kijk dan op de site voor de mogelijkheden!
VV GeuzenMiddenmeer
Voorlandpad 15
1098 TZ Amsterdam
Openingstijden
Afhankelijk van seizoensindeling dagen en tijden.Prijs
€ 50 als vast tarief, daarnaast variabel tarief afhankelijk van de klasseToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Zeilclub (8+)
Maak kennis met zeilen tijdens de zeilclub op de dinsdag of zondag bij Sport4kidz!
Lekker sporten bij Little Star Fitness
Fitness, circus, dansen, cheerleaden, sporten: Little Star Fitness biedt lekker actieve sportprogramma's.
Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!
Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.