
Wind ’n Wheels Amsterdam
Landzeilen, SUPPen, archery tag..het kan allemaal bij Wind 'n Wheels!
Bij Wind ’n Wheels kun je op een leuke en veilige manier landzeilen….je weet wel, met van die karretjes die je ook op het strand ziet! Voor kinderen vanaf 8 jaar.
Landzeilen is spectaculair, duurzaam en makkelijk te leren. Het gevoel is vergelijkbaar met karten, met als belangrijkste verschil dat de wagentje alleen van de wind gebruik maken.
Behalve landzeilen kun je op het 4 ha grote terrein nog veel meer leuke dingen doen, bijvoorbeeld SUPPen en archery tag.
Bij Kaap Amsterdam kun je na al deze stoere activiteiten lekker een glaasje limonade drinken en wat eten. Ze hebben er een heerlijk terras!
Of te wel, voor een beetje stoere activiteiten ben je hier helemaal op je plaats. Klik snel via de roze button door naar de site voor meer informatie!
Wind 'n Wheels b.v.
IJdijk 10
1095 KN Amsterdam
Prijs
Divers, zie siteToon op kaart
Meer inspiratie


De geboorte van de stad
Ontdek het ontstaan van Amsterdam in het Stadsarchief: leer hoe de eerste Amsterdammers leefden!
OBA Boekstart
Geniet samen met je kleintje (0-4 jaar) van boeken met Boekstart van de OBA.
Wind ’n Wheels Amsterdam
Landzeilen, SUPPen, archery tag..het kan allemaal bij Wind 'n Wheels!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?