Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hockeyclub Xenios

Hockey, feesten, familietoernooi: het gebeurt allemaal op Xenios!

Xenios telt momenteel ruim 1.000 leden, die allen een sportieve inzet tonen en samen met gezelligheid veel betrokkenheid en plezier laten zien voor de sport en de vereniging.

Zowel tijdens als buiten het seizoen vinden veel sociale activiteiten plaats. Het familietoernooi, jeugdkampen en feesten zijn daar voorbeelden van.

Bij de jeugd zijn verschillende teams in meerdere klassen actief. Er zijn jongens- en meisjesteams. Daarnaast doe je mee met een loopklasje om je conditie te verbeteren.

Zin om te komen hockeyen? Kijk dan op de site voor meer informatie en voor de aanmeldingsprocedure!

Xenios

Ringvaartdijk 21

1066 DE Amsterdam

Openingstijden Het seizoen start op 1 juli.
Prijs F-klasse €175,00 contributiegeld
Mail direct

Mail direct naar Xenios

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Meer inspiratie

DAT! School

DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 2 jaar!

PeuterDans Amsterdam Noord

In deze creatieve Peuterdansles ga je lekker in de ruimte bewegen op mooie muziek!

Turnlessen 6+

Ontwikkel je gymnastische vaardigheden tijdens het wekelijkse turnavontuur bij The Little Gym!

Dansen bij BeatZone

BeatZone is een hippe, urban Dansschool in Oud Zuid/West met een uitgebeid aanbod van danslessen.

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!