Hockeyclub Xenios
Hockey, feesten, familietoernooi: het gebeurt allemaal op Xenios!
Xenios telt momenteel ruim 1.000 leden, die allen een sportieve inzet tonen en samen met gezelligheid veel betrokkenheid en plezier laten zien voor de sport en de vereniging.
Zowel tijdens als buiten het seizoen vinden veel sociale activiteiten plaats. Het familietoernooi, jeugdkampen en feesten zijn daar voorbeelden van.
Bij de jeugd zijn verschillende teams in meerdere klassen actief. Er zijn jongens- en meisjesteams. Daarnaast doe je mee met een loopklasje om je conditie te verbeteren.
Zin om te komen hockeyen? Kijk dan op de site voor meer informatie en voor de aanmeldingsprocedure!
Xenios
Ringvaartdijk 21
1066 DE Amsterdam
Openingstijden
Het seizoen start op 1 juli.Prijs
F-klasse €175,00 contributiegeldToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
K-Pop Danceclass (7–12 jaar)
Ben jij fan van K-Pop? Dan zijn de K-Pop lessen van Beatzone helemaal jouw ding!
Schaatslessen Jaap Eden half seizoen
Wil jij leren schaatsen? Kom dan trainen bij de Jaap Eden IJsbaan!
Muziek met baby, peuter of kleuter
Ga samen met je kleintje op muzikale ontdekkingsreis bij Muziekschool Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alle sprankelende kerstvakantie uitjes in Amsterdam
Hoera kerstvakantie! Overal lampjes en kerstbomen en heerlijk die vrije dagen! Lekker samen zijn, leuke dingen doen met je familie en vrienden Hieronder vind je allerlei leuke tips om er op uit te gaan. We wensen iedereen fijne feestdagen en een heel mooi 2025!
21x Musea met een tof kerstvakantie familie programma
Maar liefst 21 musea in en om Amsterdam bieden in de kerstvakantie een super leuk, actief en speciaal programma aan voor kinderen en families! Een hartstikke leuk gezinsuitje voor de hele familie.
De leukste ijsbanen in Amsterdam
Brrr... De kou is weer toegeslagen. Gelukkig betekent dat ook dat je weer overal in Amsterdam lekker op het ijs kan glijden!