Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Familiecarrousel | Het verhaal van Bekka: waar is de olifant? (4+)

Vier circuskinderen nemen het theater over en spelen muzikale parels over hun leven in het Zaantheater!

Bekka mist haar beste vriend: de olifant. Waar is hij gebleven? In dit fantasierijke en muzikale verhaal neemt ze je mee in haar wereld vol circusmagie en vriendschap. Een warme, speelse voorstelling voor jonge kinderen, waarin alles mogelijk lijkt en niets is wat het lijkt.

Familiecarrousel

Vier circuskinderen nemen het theater over in dit bijzondere mini-festival. In drie muzikale voorstellingen, waaronder dus Het verhaal van Bekka, ontdek je hun verhalen over een leven vol avontuur en de plotselinge overstap naar een ‘gewoon’ bestaan. Tussen de delen door ga je zelf aan de slag in het circus in de foyer. Een speelse, interactieve totaalbeleving voor het hele gezin!

Drie muzikale pareltjes over opgroeien in een merkwaardig gezin en je aanpassen aan een nieuwe omgeving. Kaarten? Via de roze website button

Tip! Onze uitagenda geeft elke dag weer wat er te doen is voor kids in de regio.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Zaantheater

Nicolaasstraat 3

1506 BB Zaandam

Prijs €7,50
Mail direct

Mail direct naar Zaantheater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

40 Rovers (7+)

Bewonder het tijdloze verhaal van "Ali Baba en de 40 rovers" in een nieuw jasje in het Plein Theater!

De Proefkeuken en de WC van tijd

Pieter Hulst en Willem Voogd terug met een gloednieuw, nóg gekker en spectaculairder avontuur in DeLaMar!

Babyconcert (0-18 maanden)

Deze concertbeleving voor de allerkleinsten in Muziekgebouw aan 't IJ zit vol klank, kleur en beweging!

Rijksmuseum familiemaand

Ontdek de verhalen van het Rijksmuseum in de familiemaand. Welk verhaal komen jullie ontdekken?

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Speuren en film maken in Eye

Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye

Familiemaand in het Rijksmuseum

Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.

14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw

Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!