Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Juf Braaksel: De Musical (6+)

Een energieke en grappige voorstelling voor het hele gezin in het Zaantheater. Ga jij mee op avontuur?

Gebaseerd op de populaire boeken van Carry Slee: Juf Braaksel komt naar het theater! In deze voorstelling komen spanning, humor en muziek samen in een verhaal dat kinderen actief betrekt bij wat er op het podium gebeurt.

Wanneer Lotte, Thijs, Lukas en Milou uit groep 7 ontdekken dat er iets niet klopt met het strenge schoolhoofd Juf Braaksel, besluiten ze het mysterie te ontrafelen. Dat blijkt lastiger dan gedacht. Gelukkig hoeven ze het niet alleen te doen, want met hulp van het publiek staan ze sterker dan ooit!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip! Onze uitagenda geeft elke dag weer wat er te doen is voor kids in de regio.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Zaantheater

Nicolaasstraat 3

1506 BB Zaandam

Mail direct

Mail direct naar Zaantheater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Op avontuur tijdens het Forten- en Vestingfestival!

Stoere forten, bunkers en eeuwenoude vestingen door heel Nederland openen hun deuren voor families!

Groove Beest Familieconcert: The Soul of Gospel in het BIMHUIS

Een interactieve gospeljam vol energie, ritme en plezier in het BIMHUIS!

Workshops Van Gogh Museum

Op zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum! (6-12 jaar)

Speuren door de Westzijde op Open Monumentendag

Volg de Kinderroute Westzijde Zaandam tijdens Open Monumentendag 2026!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!