Zwemschool Het Kikkertje
Leer zwemmen als een kikker bij Zwemschool Het Kikkertje in het Zuiderbad! 5+
Kinderen vanaf 5 jaar leren zwemmen bij Zwemschool Het Kikkertje. Je krijgt zwemles onder deskundige leiding van sportleraren. Je wordt volgens de eisen en richtlijnen van het zwem-ABC op speelse wijze voorbereid op het behalen van het diploma.
Eén maal per week, gedurende 45 minuten krijg je les. De lessen worden gegeven op woensdag, vrijdag en zaterdag. In vier stappen leer je de zwemkunsten voor het A-diploma. Dit is onder andere drijven op de buik en rug en onder een mat door zwemmen.
Ook voor diploma B en C ben je aan het juiste adres bij Zwemschool Het Kikkertje. Je leert hoe het is om met kleren aan te zwemmen en behaalt zo je diploma’s.
Zie de site voor het rooster en alles wat je gaat leren voor de verschillende niveau’s! Wil jij ook zo graag beginnen met zwemmen!?
Zwemschool Het Kikkertje
Hobbemastraat 26
1071 ZC Amsterdam
Openingstijden
Zie website voor actuele tijdenPrijs
€20,- per kind per inschrijving€16,- per les per kind
€20,- vergoeding voor het afzwemmen.
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin
Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops
Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis
Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.