Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemschool Het Kikkertje

Leer zwemmen als een kikker bij Zwemschool Het Kikkertje in het Zuiderbad! 5+

Kinderen vanaf 5 jaar leren zwemmen bij Zwemschool Het Kikkertje. Je krijgt zwemles onder deskundige leiding van sportleraren. Je wordt volgens de eisen en richtlijnen van het zwem-ABC op speelse wijze voorbereid op het behalen van het diploma.

Eén maal per week, gedurende 45 minuten krijg je les. De lessen worden gegeven op woensdag, vrijdag en zaterdag. In vier stappen leer je de zwemkunsten voor het A-diploma. Dit is onder andere drijven op de buik en rug en onder een mat door zwemmen.

Ook voor diploma B en C ben je aan het juiste adres bij Zwemschool Het Kikkertje. Je leert hoe het is om met kleren aan te zwemmen en behaalt zo je diploma’s.

Zie de site voor het rooster en alles wat je gaat leren voor de verschillende niveau’s! Wil jij ook zo graag beginnen met zwemmen!?

Zwemschool Het Kikkertje

Hobbemastraat 26

1071 ZC Amsterdam

Openingstijden Zie website voor actuele tijden
Prijs €20,- per kind per inschrijving
€16,- per les per kind
€20,- vergoeding voor het afzwemmen.
Mail direct

Mail direct naar Zwemschool Het Kikkertje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!

Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Zomervakantie: 16 Musea met toffe gezinsactiviteiten

Bezoek deze vakantie een museum met je gezin! Deze musea in en om Amsterdam hebben speciaal voor families super leuke activiteiten deze zomervakantie!

Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum

Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief