Scouting Willem III
Wordt ook een Bever, een Welp of een Scout bij Scoutingvereniging Willem III in Apeldoorn!
Twee kilometer van het centrum van Apeldoorn staan in het bos vijf blokhutten. Hier huist Scouting Stadhouder Willem III/Lady Baden-Powell.
Jongens en Meisjes kunnen zich aansluiten bij één van de speltakken (een leeftijdsgroep), die starten voor kinderen vanaf vijf jaar.
In april is er een groot kampvuur, in de zomervakantie gaan de leden op zomerkamp en in oktober wordt meegedaan met een vossenjacht door heel Gelderland. Kortom, voor elke leeftijd is er genoeg te beleven bij Scouting Stadhouder Willem III/Lady Baden-Powell.
Kom gezellig een keertje langs! Klik op de roze button om naar de site te gaan.
Kidsproof heeft ook alle leuke uittips uit de regio Apeldoorn verzameld. Bekijk ze in de categorie Eropuit.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Club Pellikaan Apeldoorn
TIP! Begin met sporten bij Club Pellikaan inclusief kinderopvang en kidssporten
22x zomeruitjes
Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Hotspots gids 2026 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe
Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?
22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.