Bowling Epe
Een sportief en gezellig uitje met het gezin: bowlen! Wie gooit de eerste strike bij Bowling Epe?
In het Princess Hotel in Epe kun je bowlen. Er zijn 4 bowlingbanen naast elkaar en er is een bar waar je een drankje kunt doen!
Kies je voor een uurtje bowlen of wil je arrangement met lekker eten? Het kan allemaal bij Bowling Epe!
Je kunt hier ook je kinderfeestje vieren. Samen met je vrienden en vriendinnen ga je dan een uur bowlen, met onbeperkt ranja en patat en snacks!
Wil je meer weten? Klik dan op de roze button.
Wist je dat Kidsproof Apeldoorn ook elke dag de leukste uittips voor je heeft? Je vind deze in de Uitagenda!
Bowling Epe
Dellenweg 115
8161 PW Epe
Openingstijden
Elke dag geopend van:9:00 - 24:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
De leukste klimbossen op een rij
Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?