Mini waterpolo
Vanaf nu is er ook waterpolo voor kids: Minipolo!
Waterpolo is een super leuke sport in het zwembad. Speciaal voor kinderen tussen de 6 en 11 jaar is er miniwaterpolo. Miniwaterpolo is een speelse vorm van het echte waterpolo. Het allerbelangrijkste bij miniwaterpolo is dat de kinderen met plezier in het water bezig zijn. Tijdens de trainingen worden spelenderwijs de grondbeginselen van het waterpolo geleerd, zwemslagen, borstcrawl, polocrawl, benen om en om, baltechniek, bal gooien, vangen, schieten op doel en het leren spelen in teamverband.
Is dit iets voor jouw kind? Meld hem of haar nu aan via de roze button!
Tip: Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en activiteiten.
ZV de Spreng
Houtwal 46
6971 GB Brummen
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?