
Mini waterpolo
Vanaf nu is er ook waterpolo voor kids: Minipolo!
Waterpolo is een super leuke sport in het zwembad. Speciaal voor kinderen tussen de 6 en 11 jaar is er miniwaterpolo. Miniwaterpolo is een speelse vorm van het echte waterpolo. Het allerbelangrijkste bij miniwaterpolo is dat de kinderen met plezier in het water bezig zijn. Tijdens de trainingen worden spelenderwijs de grondbeginselen van het waterpolo geleerd, zwemslagen, borstcrawl, polocrawl, benen om en om, baltechniek, bal gooien, vangen, schieten op doel en het leren spelen in teamverband.
Is dit iets voor jouw kind? Meld hem of haar nu aan via de roze button!
Tip: Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en activiteiten.
ZV de Spreng
Houtwal 46
6971 GB Brummen
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Ideaal: kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras! Jij kan rustig genieten van een hapje en drankje, want je kinderen vermaken zich wel. Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.
Hotspots gids 2025 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe
Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!