Zomer Kamp met paarden
Kleinschalige kampen voor meiden die gek zijn op paarden!
Wil jouw dochter op kamp in de zomervakantie? Maar is een groot kamp nog te spannend of vindt zij het gewoon fijner in een klein groepje? Dan is dit misschien wel het perfecte kamp!
In de zomervakantie organiseert Lisa verschillende kampen voor onzekere meisjes en meiden. Alle kampen zijn kleinschalig, er zitten maximaal 8 kinderen in een groep. De meiden gaan samen werken met de paarden, creatief aan de slag, koken boven het kampvuur, spelletjes spelen en meer leren over zichzelf!
Rijden op de paarden staat bij Lisa niet op nummer 1. Wel gaan de meiden veel grondwerk doen, mogen ze helpen bij de verzorging van de paarden en gaan ze wandelen in het bos. De kampen duren 3, 5 of zelfs 6 dagen en zijn met overnachting.
Klik op de roze button voor meer informatie over deze leuke zomerkampen!
Tip: Lees ook onze blog over leuke vakantiekampen in Nederland!
Lisa de Kruijf
Engelanderholt 5
7361 CZ Beekbergen
Prijs
Vanaf €330Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x paaseieren versieren zonder verf
Oeps, geen verf in huis? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!
1 april! 15 grapjes om je kind in de maling te nemen
Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze leuke grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn? 1 april kikker in je bil!
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.