Museum Henriette Polak
Leer meer over de kunst in Museum Henriette Polak met deze toffe speurtocht!
Museum Henriette Polak is hét museum voor modern-klassieke schilder- en beeldhouwkunst in Nederland.
Ook voor kinderen is Museum Henriette Polak hartstikke leuk. Bij de balie kan je een spannend koffertje ophalen: ‘Een koffer vol kunst’. In het koffertje vind je een boekje met allerlei activiteiten die je in het museum kunt doen. Spelletjes, tekenen en zelf een digitale tentoonstelling maken. Door veel zelf te doen, leer je vanzelf meer over de kunst in dit museum. Bijvoorbeeld over de kleuren in een kunstwerk of over de portretten (beelden en schilderijen). Het boekje mag na de speurtocht mee naar huis.
Tip: combineer jullie bezoek met het Stedelijk Museum Zutphen! In de vakanties en weekenden organiseren ze ook regelmatig leuke activiteiten. Deze vind je in onze Uitagenda!
Voor meer info klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Museum Henriette Polak
's-Gravenhof 4
7201 DN Zutphen
Prijs
Kinderen tot 12 jaar hebben gratis entreede speurtoch is gratis
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!
Muziek maken, meedoen & kans maken op leuke prijzen! Ontdek de leukste online muziekwedstrijd voor kinderen van 4-12 jaar.
Survival-tips voor een kinderfeestje
Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!