
MS De Tram
Voor kleine piratenjongens en meisjes! Kom met MS De Tram de IJssel over varen op jouw kinderfeestje!
MS De Tram organiseert vaartochten over de IJssel voor 4 tot 12 personen. Lijkt het jou ook te gek om met jouw kinderfeestje over de IJssel te varen op een rondvaartboot uit 1921? Dan zit je hier goed!
Onder het genot van een heerlijk drankje samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes genieten van het voorbij glijdende water van de IJssel. Vogels spotten en bij mooi weer lekker zwemmen in een zandgat! Bij MS De Tram zijn de mogelijkheden heel divers. De kapitein kent het vaarwater op zijn duimpje, even de benen strekken voor een lekkere lunch? Ai ai kapitein, komt voor elkaar!
De vaartochten beginnen in Deventer of Epse. Vertrek vanuit een andere plaats is ook mogelijk in overleg.
Meer weten over MS De Tram? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Andere leuke tips voor kinderfeestjes? Kijk dan in de rubriek Kinderfeestjes!
MS De Tram
Hankweg 3
7214 DJ Epse
Prijs
Zie kosten, klik hiervoor op de roze websitebuttonToon op kaart
Meer inspiratie


Aquacentrum Malkander
Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!
Feestje Klimbos Apeldoorn
Verleg tijdens je kinderfeestje met je vrienden en vriendinnen grenzen bij Klimbos Apeldoorn.
Feestje bij Binky
Vier je kinderfeestje bij Speelboerderij Binky! Kies jouw eigen Binky kinderfeestjes-arrangement!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek Bubble Tea in Apeldoorn en Deventer
De lekkerste bubble tea vind je in Apeldoorn en Deventer! Geniet van heerlijke combinaties die je niet wilt missen. Perfect voor een uitje met de kids of als lekkere traktatie.
6x leuke minigolf en pitch & putt locaties
Beleef een gezellig dagje uit bij deze leuke minigolf- en pitch & putt-locaties in en om Apeldoorn en Deventer! Van minigolf tot het unieke voetgolf!
11 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Onze kids houden enorm van zwemmen. Tijd om eens even de leukste buiten zwemplekken rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen op een rijtje te zetten! Zijn jullie overal al eens geweest?