
MS De Tram
Voor kleine piratenjongens en meisjes! Kom met MS De Tram de IJssel over varen op jouw kinderfeestje!
MS De Tram organiseert vaartochten over de IJssel voor 4 tot 12 personen. Lijkt het jou ook te gek om met jouw kinderfeestje over de IJssel te varen op een rondvaartboot uit 1921? Dan zit je hier goed!
Onder het genot van een heerlijk drankje samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes genieten van het voorbij glijdende water van de IJssel. Vogels spotten en bij mooi weer lekker zwemmen in een zandgat! Bij MS De Tram zijn de mogelijkheden heel divers. De kapitein kent het vaarwater op zijn duimpje, even de benen strekken voor een lekkere lunch? Ai ai kapitein, komt voor elkaar!
De vaartochten beginnen in Deventer of Epse. Vertrek vanuit een andere plaats is ook mogelijk in overleg.
Meer weten over MS De Tram? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Andere leuke tips voor kinderfeestjes? Kijk dan in de rubriek Kinderfeestjes!
MS De Tram
Hankweg 3
7214 DJ Epse
Prijs
Zie kosten, klik hiervoor op de roze websitebuttonToon op kaart
Meer inspiratie


Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Feestje bij Binky
Vier je kinderfeestje bij Speelboerderij Binky! Kies jouw eigen Binky kinderfeestjes-arrangement!
Feestje Klimbos Apeldoorn
Verleg tijdens je kinderfeestje met je vrienden en vriendinnen grenzen bij Klimbos Apeldoorn.Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!