
Ecokids Apeldoorn
Gek op natuur? Dan is de Ecokids cursus in Apeldoorn echt iets voor jou! (6+)
Ben jij tussen de 6 en 12 jaar oud? Hou je van de natuur? Ben je dol op dieren? Werk en onderzoek je graag met andere kinderen? Geef je dan nu op voor de Ecokids cursus die dit schooljaar weer van start gaat! Je komt ongeveer één keer in de twee weken met andere Ecokids bij elkaar op kinderboerderij de maten, van 13.30u tot 15.30u.
Aan het einde van het schooljaar is de cursus afgelopen en dan ben je een echte expert! De laatste cursusdag wordt dan op een feestelijke manier afgesloten en alle Ecokids krijgen een echt certificaat! Wat ga je bijvoorbeeld allemaal doen? Helpen met de paddentrek, kippentraining, zwervuil opruimen met het wijkteam, op pad met de wijkagent, uilenballen uitpluizen, nestkastjes maken, slakkenonderzoek, insecten zoeken in de buurt en nog véél meer!
Wil je meer weten of je direct opgeven? Klik dan op de roze websitebutton.
Natuurlijk Marieke
Openingstijden
donderdag en woensdagmiddag van 15:00 - 16:30 uurMeer inspiratie


Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Bewegen voor kinderen
Kom lekker bewegen op de woensdagmiddag bij Bewegingsstudio PureMotion in Apeldoorn!
Club Pellikaan Apeldoorn
TIP! Begin met sporten bij Club Pellikaan inclusief kinderopvang en kidssportenBlogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke minigolf en pitch & putt locaties
Beleef een gezellig dagje uit bij deze leuke minigolf- en pitch & putt-locaties in en om Apeldoorn en Deventer! Van minigolf tot het unieke voetgolf!
11 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Onze kids houden enorm van zwemmen. Tijd om eens even de leukste buiten zwemplekken rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen op een rijtje te zetten! Zijn jullie overal al eens geweest?
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.