
Sinterklaasintocht Lochem
Verwelkom de Sint en zijn Pieten tijdens het Staf- en Mijter Feest in Lochem!
De Sint is weer in het land en natuurlijk brengen hij en zijn Pieten ook een bezoekje aan Lochem! Op zaterdag 22 november om 13:30 uur zal Sinterklaas met zijn Pieten aanmeren in Lochem. Na het begroeten van alle kinderen gaan Sint en zijn Pieten in optocht naar de binnenstad. Uiteraard is de Pietenband weer van de partij!
Aangekomen op de Grote markt staan er diverse optredens op het programma. In de binnenstad zijn er verschillende stations met activiteiten voor de kinderen. Denk aan draaimolen, glitter tattoos, knutselen en nog veel meer.
Kom je ook? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Meer toffe Sinterklaas uitjes? Check onze speciale Sinterklaas categorie!
Foto: Jorrit van de Kolk – Jorpics
Data:
- zaterdag 22 november 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Lees ook onze blog: Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025
Hij komt...hij komt... 15 november 2025 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!
Lees verder Lees verderMeer inspiratie


Herfstvakantie bij Gigant
Deze herfstvakantie draaien er weer super leuke kinderfilms bij Gigant, kom ook langs!
Heerlijke herfst op Verwolde
Tussen zaterdag 18 en zondag 26 oktober viert huis Verwolde de herfst met extra activiteiten voor kids!
Herfst in de Apenheul
Kom deze herfstvakantie éxtra voordeling aapjes kijken bij de Apenheul!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!
Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn
Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!