Borgelerbad Deventer
Het Borgelerbad in Deventer: voor recreatief zwemmen, een heel fijn buitenbad en zwemlessen!
Perfect voor gezinnen die lekker buiten willen zwemmen. Ga met het hele gezin van de familieglijbaan of speel met de kleinsten in het ondiepe peuter- of kleuterbad. Er zijn waterspeeltoestellen voor alle leeftijden. Heb je het toffe speelschip met glijbanen al ontdekt? Op de grote ligweide is er ruimte om lekker te ontspannen, zonnebaden of juist een potje te voetballen, korfballen of springen op de trampolines.
Binnen is er een 25-meterbad. Hier kun je met de Zwem-ABC methode van de NRZ je zwemdiploma behalen!
Meer weten over het Borgelerbad? Klik dan op de roze websitebutton.
Binnenkort een jarig thuis? Bekijk dan alvast het kinderfeestjes overzicht!
Borgelerbad
Borgelerdijk 1
7415 ZN Deventer
Openingstijden
Bekijk de actuele openingstijden op de website van het Borgelerbad. Klik hiervoor op de roze websitebutton.Prijs
Bekijk de tarieven op de site van het zwembad!Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Museum Hagedoorns Plaatse in Epe
Ga samen op tijdreis bij Veluws Museum Hagedoorns Plaatse
Uitwaaien langs het water
Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan Zee
18x Herfstvakantie uitjes
Yes, herfstvakantie! Er is weer zoveel leuks te beleven in en om Apeldoorn en Deventer.Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!