
Borgelerbad Deventer
Het Borgelerbad in Deventer: voor recreatief zwemmen, een heel fijn buitenbad en zwemlessen!
Perfect voor gezinnen die lekker buiten willen zwemmen. Ga met het hele gezin van de familieglijbaan of speel met de kleinsten in het ondiepe peuter- of kleuterbad. Er zijn waterspeeltoestellen voor alle leeftijden. Heb je het toffe speelschip met glijbanen al ontdekt? Op de grote ligweide is er ruimte om lekker te ontspannen, zonnebaden of juist een potje te voetballen, korfballen of springen op de trampolines.
Binnen is er een 25-meterbad. Hier kun je met de Zwem-ABC methode van de NRZ je zwemdiploma behalen!
Meer weten over het Borgelerbad? Klik dan op de roze websitebutton.
Binnenkort een jarig thuis? Bekijk dan alvast het kinderfeestjes overzicht!
Borgelerbad
Borgelerdijk 1
7415 ZN Deventer
Openingstijden
Bekijk de actuele openingstijden op de website van het Borgelerbad. Klik hiervoor op de roze websitebutton.Prijs
Bekijk de tarieven op de site van het zwembad!Toon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie bij Paleis het Loo
Vier de lente in de tuinen van Paleis het Loo in Apeldoorn!
Speelboerderij Binky
Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!
Speelgoedmuseum Deventer
Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Moederdag recept: kaneelbrood
Vaders opgelet: het is weer bijna Moederdag en mama verdient het meer dan ooit om in het zonnetje gezet te worden. Wil je echt punten scoren? Verras haar dan met dit onweerstaanbaar lekkere kaneelbrood op Moederdag!
8x DIY Moederdag cadeautjes
Het is bijna Moederdag. Voor moeders de leukste dag van het jaar! Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje... Wie wordt daar nou niet blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar ideeën voor zelfgemaakte Moederdag-verrassingen.
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!