WSV de IJssel
Speeltuin en Dierenbos De IJssel in Deventer voor uren speelplezier!
In de wijk de Zandweerd in Deventer zit een mooie speeltuin met een kleine kinderboerderij.
De speeltuin is elke dag geopend van ’s morgens 10.00 uur tot ’s avonds 20.00 uur en iedereen is welkom.
En als je er dan toch lekker een dagje komt spelen: bezoek dan ook eens het gezellige terras voor een drankje, iets lekkers of met mooi weer een lekker ijsje.
Deze speeltuin heeft ook een kleine kinderboerij die ze het dierenbos noemen. Er zijn cavia´s, kippen, konijnen, vogels en geitjes. De dieren hebben hun eigen ‘speeltuin’ en mogen hier heerlijk vrij rondlopen.
Klik voor meer informatie op de roze button!
Inspiratie nodig voor het organiseren van een kinderfeestje? Kidsproof Apeldoorn heeft alle kinderfeestjes in de regio voor je op een rij gezet!
WSV de Ijssel
Kersenstraat 2
7412 BV Deventer
Openingstijden
Elke dag van 10.00 - 20.00 uurKnuffelmiddagen: woensdag 14.00-14.30 uur & 15.00-15.30
Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zeepkistenrace festival – dit is er te doen voor kinderen
Klaar voor de start? Met Hemelvaart is het weer tijd voor het Zeepkistenrace Festival in Apeldoorn. We hebben het Kidsproof programma van het Zeepkistenrace Festival op een rijtje gezet voor je.
Familieprogramma Maaiveld Festival Apeldoorn
Wow wat is er veel te zien en doen tijdens Maaiveld Festival. Geen zorgen, wij hebben het Kidsproof programma voor jullie op een rijtje gezet.
Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza
Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.