Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

WSV de IJssel

Speeltuin en Dierenbos De IJssel in Deventer voor uren speelplezier!

In de wijk de Zandweerd in Deventer zit een mooie speeltuin met een kleine kinderboerderij.
De speeltuin is elke dag geopend van ’s morgens 10.00 uur tot ’s avonds 20.00 uur en iedereen is welkom.
En als je er dan toch lekker een dagje komt spelen: bezoek dan ook eens het gezellige terras voor een drankje, iets lekkers of met mooi weer een lekker ijsje.

Deze speeltuin heeft ook een kleine kinderboerij die ze het dierenbos noemen. Er zijn cavia´s, kippen, konijnen, vogels en geitjes. De dieren hebben hun eigen ‘speeltuin’ en mogen hier heerlijk vrij rondlopen.

Klik voor meer informatie op de roze button!

Inspiratie nodig voor het organiseren van een kinderfeestje? Kidsproof Apeldoorn heeft alle kinderfeestjes in de regio voor je op een rij gezet!

WSV de Ijssel

Kersenstraat 2

7412 BV Deventer

Openingstijden Elke dag van 10.00 - 20.00 uur

Knuffelmiddagen: woensdag 14.00-14.30 uur & 15.00-15.30
Prijs Gratis
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

12x wintertips op de Veluwe

We hebben weer de leukste uitjes op de Veluwe verzameld. Check snel deze leuke herfsteditie.

Ervaar het OV

Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Aquacentrum Malkander

Lekker zwemmen, super gave glijbaan en ontspannen in de wellness van Aquacentrum Malkander in Apeldoorn!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x uitjes met het OV in en om Apeldoorn en Deventer

Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!

Elf on the Shelf: hoe werkt het en ideeën

Ken jij Elf on the Shelf al? Deze geweldige traditie komt uit Amerika en zorgt voor heel veel lol! Wij leggen je uit hoe het werkt en geven alvast wat leuke ideeën.

12x de leukste winteruitjes op de Veluwe

De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >