
Zwembad De Koekoek
Veel zwem- en waterpret bij zwembad De Koekoek in Vaassen!
Kom gezellig zwemmen bij zwembad De Koekoek! Maak een bommetje van de duikplank, roetsj van de glijbaan, geniet van de bubbels in de whirlpool of speel samen met je baby of peuter in de ondiepe badjes. Naast een wedstrijdbad en diverse warme recreatiebaden (32-34 graden Celcius) beschikt het zwembad ook over een stoomcabine en sauna.
En wat is er lekkerder dan buiten met water spelen als het mooi weer is? Tijdens de zomermaanden is het spraypark van De Koekoek geopend. Je vindt er de meest uiteenlopende waterspeelattributen, een springkussen, pannakooi, tafeltennistafel, beachvoetbal- en –volleybalveld, basket en een fijne zonneweide met ligbedden en parasols. Alles om heerlijk te relaxen.
Wil je meer weten over het zwemaanbod? Klik op de roze button voor meer informatie. Tip: Het rooster vind je onderaan de pagina.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Zwembad De Koekoek
Koekoeksweg 24
8171 VH Vaassen
Openingstijden
Kijk voor de openingstijden op de website! Deze vind je onder de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


Speelboerderij Binky
Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!
Speelgoedmuseum Deventer
Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!
Meivakantie bij Paleis het Loo
Vier de lente in de tuinen van Paleis het Loo in Apeldoorn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x DIY Moederdag cadeautjes
Het is bijna Moederdag. Voor moeders de leukste dag van het jaar! Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje... Wie wordt daar nou niet blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar ideeën voor zelfgemaakte Moederdag-verrassingen.
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
Moederdag recept: kaneelbrood
Vaders opgelet: het is weer bijna Moederdag en mama verdient het meer dan ooit om in het zonnetje gezet te worden. Wil je echt punten scoren? Verras haar dan met dit onweerstaanbaar lekkere kaneelbrood op Moederdag!