
Feestje bij BMX Apeldoorn
Supersnel en stoer scheuren met een BMX over heuvels! Cool actiesport kinderfeestje in Apeldoorn!
BMX-en of fietscrossen is het fietsen met een speciaal geprepareerde fiets over heuvels en het maken van grote sprongen om zo snel mogelijk over de finish te komen! Het is erg cool, want het is erg explosief, snel en technisch. Het is een echte actiesport.
Durf jij het aan met je vrienden en vriendinnen om dit te leren? BMX Apeldoorn zorgt voor voldoende fietsen én, niet onbelangrijk, een ervaren trainer! Je mag een uur fietsen op de baan en na afloop is er lekker ranja met iets lekkers!
De kosten van een kinderfeestje bij BMX Apeldoorn zijn €7,50 per persoon met een minimum van € 50,-.
Voor meer informatie over BMX Apeldoorn klik je op de roze websitebutton. Wil je direct een feestje boeken of eerst nog meer weten? Mail dan gelijk via de groene button.
P.s. op zoek naar leuke kinderactiviteiten in het weekend? Check dan onze uitgebreide Uitagenda!
BMX Apeldoorn
Kanaal Zuid 130
Apeldoorn
Openingstijden
Een kinderfeestje kan alleen geboekt worden als BMX Apeldoorn een trainer, een EHBO'er en een kantine-medewerker beschikbaar heeft! Boek dus op tijd!Toon op kaart
Meer inspiratie


Feestje bij Binky
Vier je kinderfeestje bij Speelboerderij Binky! Kies jouw eigen Binky kinderfeestjes-arrangement!
Feestje Klimbos Apeldoorn
Verleg tijdens je kinderfeestje met je vrienden en vriendinnen grenzen bij Klimbos Apeldoorn.
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x DIY Moederdag cadeautjes
Het is bijna Moederdag. Voor moeders de leukste dag van het jaar! Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje... Wie wordt daar nou niet blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar ideeën voor zelfgemaakte Moederdag-verrassingen.
Moederdag recept: kaneelbrood
Vaders opgelet: het is weer bijna Moederdag en mama verdient het meer dan ooit om in het zonnetje gezet te worden. Wil je echt punten scoren? Verras haar dan met dit onweerstaanbaar lekkere kaneelbrood op Moederdag!
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!