
Aapjes kijken in Apenheul
Lekker aapjes kijken? Beleef een heerlijke dag in Apenheul!
In Apenheul leven maar liefst 300 apen! En anders dan in een ander dierenpark, loopt ongeveer de helft van de dieren los in een prachtig groene omgeving. Geniet tijdens je bezoek van de voedermomenten bij de Doodshoofdaapjes of de Gorilla’s.
Wil je even wat anders? Er zijn genoeg plekjes om wat lekkers te drinken of te eten of om zelf even de aap uit te hangen in een van de vele speeltuinen.
Nieuwe zilverrug
In december 2023 is de nieuwe gorillaleider Banjoko vanuit een Franse dierentuin naar Apenheul gekomen. Het was even wennen, maar het gaat goed met hem. Heel goed kunnen we wel zeggen, want hij wordt vader. Leuk he?
Goed om te weten: In de vakanties worden er vaak extra kinderactiviteiten georganiseerd. Deze vind je in onze Uitagenda!
Klik voor meer informatie op de roze button om direct naar de site van Apenheul te gaan.
Wist je dat Kidsproof Apeldoorn nog veel meer dierenuitjes heeft verzameld?
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
Moederdag recept: kaneelbrood
Vaders opgelet: het is weer bijna Moederdag en mama verdient het meer dan ooit om in het zonnetje gezet te worden. Wil je echt punten scoren? Verras haar dan met dit onweerstaanbaar lekkere kaneelbrood op Moederdag!
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!