Atletiekvereniging AV 34
Horden, kogelstoten, discus werpen, springen en heel hard rennen!
Heeft je zoon of dochter energie te veel? Dan is Atletiekvereniging AV 34 de ideale uitlaatklep!
Jongens en meisjes kunnen kiezen uit uiteenlopende activiteiten. Zo kan er onder andere getraind worden de atletiek onderdelen: horden lopen, kogelstoten, discuswerpen, verspringen en hoogspringen.
Meedoen aan wedstrijden of gewoon gezellig sporten? Het kan allemaal. Kom gezellig de benen strekken bij Atletiekvereniging AV 34!
Meer informatie? Klik op de roze button om naar de site te gaan.
Atletiekvereniging AV 34
Sportpark Orderbos 19
7313 HN Apeldoorn
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)