Baby Spa Apeldoorn
Kom naar de enige Baby Spa en Welness in Apeldoorn met je baby!
Bij Baby Spa Apeldoorn kunnen baby’s van 0 tot 2 jaar genieten van ontspannende floatsessies in warm, gezuiverd water dat hun motorische ontwikkeling bevordert. Het drijven in het water helpt bij het verbeteren van de coördinatie, spierontwikkeling en bevordert een rustig slaapritme.
Daarnaast biedt de spa ook babymassages en baby yoga aan, wat bijdraagt aan de ontspanning van je kleintje en de band met de ouder versterkt.
Baby Spa Apeldoorn is de perfecte plek voor een ontspannen en therapeutische ervaring voor jou en je baby.
Klik op de roze button voor meer informatie over deze heerlijke Baby Spa in Apeldoorn!
Neem een kijkje in de Uitagenda voor andere leuke uitjes en activiteiten.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
De leukste klimbossen op een rij
Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?