Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bathmense Kermis

In september is het weer zover. Kermis in Bathmen!

Op 26, 27 en 28 september is het tijd voor de 483-ste kermis in Bathmen! De Stichting tot Behoud van de Bathmense Kermis haalt weer alles uit kast om er drie spetterende kermisdagen van te maken. De Stichting presenteert ook dit jaar weer een programma voor jong en oud waarbij plezier voorop staat!

Kermisprogramma en attracties

Naast de vaste attracties op het terrein, zoals de draaimolen, zweefmolen, schiettent, Shaker en heel veel lekkere snackkraampjes, staan er nog meer leuke dingen op de planning. Om ongeveer 14.00 uur wordt de Kermis geopend. De opening gaat natuurlijk spetterend zijn met veel rondvliegende confetti. Kids kunnen ook meedoen aan een leuke kleurwedstrijd, wie weet win je een mooie prijs! Er is een coole schuimparty met kinderdisco waar je ook nog eens mooi geschminkt kunt worden.

Heel veel plezier!

Er is nog veel meer leuks, dus kijk op de website voor het hele programma, klik op de roze button.

Neem een kijkje in de Uitagenda voor nog meer leuke gezinsuitjes en activiteiten.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Bathmense Kermis

Brink 1

7437 AM Bathmen

Openingstijden 26, 27 en 28 september
Mail direct

Mail direct naar Bathmense Kermis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Gezinsdeal bij Multi Fun Bussloo

Beleef een complete dag vol actie en gezelligheid met de Gezinsdeal van Multi Fun Bussloo!

Zomer bij CODA

Van creatieve workshops en interactieve voorstellingen tot zelf maken, tekenen en experimenteren bij CODA

Zomervakantie bij Vue Apeldoorn

Deze zomervakantie draaien er weer de leukste kinderfilms bij Vue Bioscoop Apeldoorn!

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.