Beekbergerwoud
Maak een leuke wandeling over vlonders door het natuurgebied van het Beekbergerwoud!
Op zoek naar een andere natuuromgeving dan het bos van de Veluwe? Dan is dit een hele goede optie! Het Beekbergerwoud bestaat uit heel veel water en de wandeling groot daarom grotendeels over vlonders. Kidsproof is gek op dit gebied en schreef een blog over het wandelen in het Beekbergerwoud!
Goed opletten want het stikt hier ook van de mooie waterbeestjes en padden! Maak het extra leuk door bij De Wildakker (vlakbij Het Beekbergerwoud) een kaart op te halen waarmee waterbeestjes kunt zoeken.
Laarzen aan en gaan!
Wil je meer weten over het Beekbergerwoud? Klik dan op de roze button.
Ook altijd leuk; samen met de kinderen naar het theater. Leuke kindervoorstellingen en poppentheater vind je in onze Uitagenda!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Monkey Town Binnenspeeltuin
Klimmen, klauteren, glijden, bouwen... Een binnenspeeltuin in Apeldoorn waar je je uren kunt vermaken
Ridderavonturen in de vakantie
Beleef de riddertijd bij het Nationaal Militair Museum met veel extra activiteiten rondom ridders.
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.
Leuke wandelroutes met de hond
Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
Toffe uitjes in de Voorjaarsvakantie
Yes, voorjaarsvakantie! In en om Apeldoorn en Deventer zijn er weer veel uitjes met kinderen te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder onze favoriete activiteiten in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.