Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wobbelyoga in Zutphen

Een unieke vorm van yoga bij Descanso in Zutphen!

Balans en motoriekontwikkeling

Wobbelyoga is kinderyoga waarbij gebruikt wordt gemaakt van het originele Wobbelboard. Hiermee gaat er een hele nieuwe wereld aan oefeningen en mooie verhalen open. Door de bewegingen van de Wobbel worden de yogahoudingen uitdagender en de avonturen die kids meemaken nog leuker.

Plezier en respect voor elkaar staan voorop. Er is genoeg tijd voor individuele aandacht, doordat er gewerkt wordt in kleine groepjes. Heel fijn!

De lessen zijn leuk voor kids tussen 3 en 7 jaar.

Klik op de roze button voor meer informatie.

Bekijk ook leuke uitjes in onze Uitagenda!

Descanso Yoga

Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Descanso Yoga

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Volleybal

Volleybal iets voor jou? Geef je op voor een (proef)les bij SV Dynamo Apeldoorn!

Zwemles Malkander

Haal je zwemdiploma met zwemles bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn

Ouder & kind zwemmen

Baby-Peuter-Kleuter zwemmen bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn.

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in Apeldoorn en omgeving

Op zoek naar een kindvriendelijk restaurant met speelhoek in Apeldoorn of omgeving? Goed nieuws: je hoeft niet meer eindeloos te zoeken. Wij verzamelden de fijnste familierestaurants waar jij rustig kunt eten (en zelfs nog een beetje natafelen) terwijl de kids zich vermaken.

De leukste klimbossen op een rij

Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?

Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza

Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief