
Erve Brooks
Avonturenpad, Blote voetenland, binnen en buiten spelen en nog veeeel meer bij Erve Brooks in Gelselaar!
Wat een topplek is dit, een paradijsje voor kinderen. Er is zoveel te doen!
De kinderen kunnen zich uitleven in de binnenspeeltuin, de Hooiberg is er voor de kleintjes tot 4 jaar en de Steltenberg is er voor de oudere kinderen tot ongeveer 12 jaar. De Steltenberg heeft drie verdiepingen! De speeltuinen zijn voorzien van allerlei fantastische speeltoestellen.
Ook zijn er twee buitenspeeltuinen. Er is een air-trampoline waar je lekker op kunt springen. Ook is er een reuze schommel en een speelvijver. Bij de museumboerderij “Erve Niehof” is een zand en waterspeelplaats waar de kinderen zich lekker kunnen uitleven met water en zand. Ook is er een echte boomhut en nog veel meer!
Zin om te wandelen en in avontuur? Loop dan het avonturenpad van ongeveer 2 kilometer, door weilanden en singels! Onderweg kom je hindernissen en spelletjes tegen én een Wilgendorp! Kinderen mogen alleen onder begeleiding van een volwassene dit pad lopen!
Ook tof: Blotevoetenland! Het Blote voetenland is een stuk land van ca. 1 hectare waar je heerlijk op blote voeten over diverse ondergronden loopt! Dit geeft een uniek gevoel. Onderweg kom je een riviertje tegen, dat uitkomt in een meertje en waar je even lekker kunt uitrusten! Ook is er een uitkijktoren en een waterbrug. Aan het eind was je je voeten in grote ouderwetse teilen!
Honger gekregen? Dan kun je terecht in de gezellige pannenkoekenboerderij van Erve Brooks!
Meer weten? Klik op de roze button om naar de site te gaan!
Wist je dat je ook leuk een kinderfeestje bij Erve Brooks kunt houden?
Erve Brooks
Broekhuisdijk 5
7275 CB Gelselaar
Openingstijden
dagelijks geopend van 10:00 - 19:30 uur - 18:30 uurToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!
Moederdag recept: kaneelbrood
Vaders opgelet: het is weer bijna Moederdag en mama verdient het meer dan ooit om in het zonnetje gezet te worden. Wil je echt punten scoren? Verras haar dan met dit onweerstaanbaar lekkere kaneelbrood op Moederdag!