Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Heerlijke herfst op Verwolde

Tussen zaterdag 18 en zondag 26 oktober viert huis Verwolde de herfst met extra activiteiten voor kids!

Genieten van de natuur samen met je kids!

Huis Verwolde is een heerlijke plek om zowel binnen als buiten te ontdekken. Ga tijdens de herfstvakantie op stap naar Huis Verwolde en beleef allemaal leuke activiteiten!

Knapzak en poffertjes

Tijdens de herfstvakantie ga je met de boerenknapzak aan een tak lekker struinen over het landgoed. In de knapzak zit een speurtocht en van allerlei spelletjes. Na de speurtocht staan er heerlijke poffertjes voor je klaar in de theeschenkerij!

Datum: op woensdag, donderdag, zaterdag en zondag.
Tijd: tussen 11:00 en 15:00 uur

 

Natuurexpeditie Verwolde

Samen met een gids gaan kinderen op een leuke en speelse manier de natuur ontdekken. De gids heeft zoekkaarten en de kinderen krijgen een netje en een bugviewer mee. Zo onderzoeken ze de beestjes in het water en de kriebeldiertjes in het gras, de blaadjes van de bomen en de paddenstoelen eromheen. Onderweg verzamelen ze allerlei materialen uit de natuur waarmee iets moois gemaakt kan worden in de oranjerie.
Voor kinderen van 4 tot 12 jaar. (Ouders gaan niet mee, maar kunnen tijdens de wandeling bijvoorbeeld het huis bezoeken)

Datum: zaterdag 18 oktober, woensdag 22 oktober en zaterdag 25 okotber
Tijd: 13:30 uur

Klik op de roze button voor meer informatie.

Bekijk meer leuke uitjes in de herfstvakantie!

Zie de website voor alle data

Huis Verwolde

Jonker Emilelaan 4

7245 TL Laren

Openingstijden Tussen zaterdag 18 en zondag 26 oktober
Prijs Knapzak: €10
Natuurexpeditie: €5
Prijzen per kind (4 t/m 12 jaar)
Mail direct

Mail direct naar Huis Verwolde

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfst in het Paleis!

Super leuke activiteiten in de herfstvakantie bij Paleis Het Loo!

Voorstelling: HUH?!?

Huh?! is een Poppentheater in Orpheus over het belang van vragen stellen en onderzoeken.

Speelgoed uit de jaren ’70

Dit is nostalgie: speelgoed uit de jaren '70 bij het Speelgoedmuseum in Deventer!

Spelletjesfans opgelet!

Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht 8 en 9 november

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x eropuit in de herfstvakantie

Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn

Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief