IJsboerderij Ôans
Kom en proef het lekkere ijs gemaakt van verse melk en andere verse producten!
Wilma Klaasses ruilde ruim 20 jaar geleden haar baan als productontwikkelaar bij ijsfabrikant Ola in voor haar eigen ambachtelijke ijsmakerij. De boerderij van haar man Gerrit was daarbij de perfecte aanvulling. Want ijs maken van je eigen melk; dat is het toch het mooiste wat er is?!
Ze bieden keuze uit minimaal 200 verschillende smaken ijs (!), afgestemd op het seizoen. Ze leveren boerenroomijs met verse room, boerenyoghurtijs met verse yoghurt en boerenkwarkijs met verse kwark in diverse smaken. Daarnaast bieden ze lactose-, suiker- en glutenvrij ijs aan. Naast alle lekkere ijssoorten beschikken ze ook over een uitgebreid assortiment aan ijstaarten!
Komen jullie ook een hapje proeven? Klik op de roze button voor meer informatie.
Neem een kijkje in de Uitagenda leuke uitjes en activiteiten.
IJsboerderij ôans
Maneschijnsweg 36
7451 LK Holten
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
8x restaurant met speelhoek
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn
11x lekker ontbijten
Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!
Kidsproof terrasje pakken
Zin om een terrasje te pakken? Wij hebben de leukste terrassen met speeltuin voor je verzameld!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!