Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kieveen’s Café

Lunchadresje in Loenen! Kinderkleding shoppen, lekker smullen én spelen bij Kieveen's Café!

Bij Kieveen in Loenen kun je je meest gave interieur bij elkaar shoppen, super-originele kinderkleding kopen in de kelder bij BARN Kids, maar ook lekker taart eten en lunchen samen met de kinderen. Al het lekkers wordt hier verzorgd door Central Park in Apeldoorn en voor de kenners is het dan direct duidelijk dat je hier kunt smullen!

Zijn de kinderen het zat om aan tafel te zitten? Dan kunnen ze even fijn spelen in de speelhoek!

Wil je meer weten over Kieveen’s Café? Klik dan op de roze websitebutton.

Zin om lekker naar het bos te gaan, maar zijn de kids nooit zo enthousiast? We hebben 5 hele Kidsproof wandelplekjes op een rijtje gezet!

Kieveen's Café

Hoofdweg 92

7371 AK Loenen

Openingstijden di, woe en do: 10:00 - 17:30 uur
vrij: 10:00 - 20:00 uur
za: 10:00 - 16:30 uur
koopzondag: 11:00 - 17:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Kieveen's Café

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

9x kindvriendelijke lunchen

Onze tips voor de leukste kindvriendelijke lunchplekjes in Apeldoorn!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief