Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museum Henriette Polak

Leer meer over de kunst in Museum Henriette Polak met deze toffe speurtocht!

Museum Henriette Polak is hét museum voor modern-klassieke schilder- en beeldhouwkunst in Nederland.

Ook voor kinderen is Museum Henriette Polak hartstikke leuk. Bij de balie kan je een spannend koffertje ophalen: ‘Een koffer vol kunst’. In het koffertje vind je een boekje met allerlei activiteiten die je in het museum kunt doen. Spelletjes, tekenen en zelf een digitale tentoonstelling maken. Door veel zelf te doen, leer je vanzelf meer over de kunst in dit museum. Bijvoorbeeld over de kleuren in een kunstwerk of over de portretten (beelden en schilderijen). Het boekje mag na de speurtocht mee naar huis.

Tip: combineer jullie bezoek met het Stedelijk Museum Zutphen! In de vakanties en weekenden organiseren ze ook regelmatig leuke activiteiten. Deze vind je in onze Uitagenda!

Voor meer info klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Museum Henriette Polak

's-Gravenhof 4

7201 DN Zutphen

Prijs Kinderen tot 12 jaar hebben gratis entree
de speurtoch is gratis
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Voorverkoop Cinekid gestart

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste gezinsuitjes op de Veluwe

Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!

Back to School: 7 handige tips

De scholen gaan weer beginnen! Het zal weer even wennen zijn: vroeg opstaan, concentreren op de lesstof, nieuwe juf of meester. Kindercoach Romy van Mag ik bij jou geeft 7 handige tips om weer terug in het schoolritme te komen. Succes!

De 15 lekkere én leuke pannenkoekenrestaurants in Apeldoorn en Deventer

Wij zijn gek op pannenkoeken! En wat boffen wij dus met het aanbod in Apeldoorn, Deventer en omgeving, want er zijn zoveel fijne pannenkoekhuisjes te vinden. Ze zijn er in allerlei soorten en maten! Hier 15 leuke pannenkoekenrestaurants die behalve een goede pannenkoek ook nog iets extra’s bieden!

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief