
N’ice cafe
Speciaal voor de zoetekauwen, N'ice cafe in Apeldoorn! Zoeter dan dit vind je het niet in Apeldoorn!
Hemel op aarde voor de zoetekauwen! N’ice café is de place to be voor een lekkere koffie, een ijsje, heerlijke portie baklava en nog veel meer!
De kleurtjes roze en rood en de zachte fluwelen stoelen en banken kenmerkt N’ice café. Zoeter dan dit vind je het niet in Apeldoorn! Een menukaart vol lekkers voor groot en klein! Ben jij nieuwsgierig geworden? Kom dan snel langs met jouw vriendinnetjes of je mama. Tot snel!
Meer weten over N’ice cafe? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Op zoek naar meer van dit soort leuke plekjes? Kijk dan in de rubriek uiteten!
Nice cafe
Hoofdstraat 153
7311 AV Apeldoorn
Openingstijden
11:00 uur - 22:00 uurToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland